Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım
0539 621 71 30 - 0 (212) 659 92 41 Ücretsiz Servis Hizmeti Kilimcioğlu Farkıyla Sizlerle
TIKLA HEMEN ARA

Zeytinburnu Halı Yıkama

Halı yıkama işlemini sanata dönüştüren yapımız ile değer verdiğiniz halılarınıza son derece güvenilir işlemler uyguluyor ve Zeytinburnu halı yıkama ve tadilatı gibi işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. Halılarımız kiminin en değerli ev eşyalarından biri olurken, kimilerine ailesinden yadigar kalıyor, kimisi için ise üstünde yeni emekleyen bebeği dolanacağı için son derece hijyenik olduğuna güvenmek istiyor.

İşte bu tür sebeplerden dolayı Zeytinburnu halı yıkamaişlemlerinizi büyük bir özenle yapıyor ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek işlemlerinizi hızlandıran aletler kullanıyoruz. Böylece bizi tercih ederek hem zamandan kazanmış oluyorsunuz hem de yüzde yüz kaliteli bir işlemden geçen halılarınıza sahip oluyorsunuz.

Zeytinburnu halı tamiri ve leke çıkarma gibi işlemler de yapan bir halı hastanesi olarak halıya dair bilgimize oldukça güvenebilirsiniz. Ustalarımız dokumalardan halının türüne ve nasıl bir işlem uygulanması gerektiğine dair son derece bilgili. Bu nedenle de halılara karşı hassas olmaları son derece normal.

Antika Halıların Tamiri ve Bakımı Nasıl Yapılıyor?

Kilimcioğlu halı yıkama olarak sadece yıkama hizmeti değil aynı zamanda tadilat ve bakım hizmeti de sunuyoruz. Bunları yaparken de oldukça doğal ürünler kullanıyoruz. Zeytinburnu antik halı yıkama ve tadilatı hizmeti yaparken öncelikle halıyı detaylı bir şekilde inceliyoruz. İncelediğimiz halının nasıl bir dokumaya sahip olduğunu bulmak son derece önemli. Bu işlemi ise profesyonel olarak ustalarımız yapıyor.

Sonrasında önemli olan ise parçanın sokunma kısmı oluyor. Çünkü bu kısımda dokunan parçaların birebir orjinali ile aynı dokumaya sahip olması gerekiyor. Burada da devreye yeterli ekipman ve ürünlerimiz giriyor. Çünkü doğru rengi yakalamak ve mevcut ipi barındırmak bu aşamada son derece önemli diyebiliriz. Zeytinburnu halı yıkamave tadilatı işlemini son derece büyük bir titizlikle gerçekleştirdiğimiz için yama görüntüsü olmuyor ve kullanıcılar yeni halılarına kavuşunca son derece memnun bir şekilde teslimatı alıyor.

Zeytinburnu kilim yıkama ve tadilat işlemlerinde de yine aynı şekilde aynı yöntemler uygulanıyor. Bunun dışında yaptığımız saçak tamiri işlemi de yine gövde kısmı kadar bir o kadar önem taşıyor. Saçak bölümünün diri ve yeni durması son derece önemli iken bu tamir ne kadar erken yapılırsa o kadar avantaj oluyor.

Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Zeytinburnu halı yıkama işleminde doğal ürünler kullandığımız söylemiştik. Böylece hiç bir şekilde alerjen maddeler içermeyen ürünler kullanmamız sizin de bu Zeytinburnu halı yıkamaişleminde memnun kalmanızı sağlıyor.

Ayrıca kullandığımız özel sistem ile toz alma işlemi sonrasında hav makineleri adı verilen son teknoloji makineler kullanarak sahip olabileceğiniz en hijyenik halıları size veriyoruz. Zeytinburnu halı leke çıkarma ve tadilatı işleminde oldukça iddialı olan duruşumuz nedeniyle sektörün en çok tercih edilen isimi olmaktan gururluyuz.